Dziękujemy naszym Przyjaciołom i Darczyńcom tym znanym i tym anonimowym. Codziennie potrzebna jest pomoc życzliwych ludzi.

Są różne rodzaje pomocy. Każda jest bezcenna. Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie.

Tomaszowi Kozłowskiemu

Za to,  że zechciał zostać adminem strony naszej fundacji, za szybką profesjonalną obsługę i realizację uaktualniania strony.

Dr Joannie Hrk

Naszej matce chrzestnej albumu ?Dzieci świata?. Za ogromne serce, za życzliwość i wsparcie zawsze i wszędzie. www.joannahrk.pl

Zofii Kupis

Za mnóstwo pozytywnej energii i że zawsze jest na tak.    

Edmundowi Biskupowi

www.spodwega.pl Za nieodpłatne wykonanie niezbędnych kartonaży dla potrzeb fundacji.      

Mariuszowi Markwart

www.lalill.pl Za stałe wsparcie.        

Yvonne Grabowski

Za dobroć i zaangażowanie i za wsparcie ludziom potrzebującym pomocy.            

Marcinowi Zdziarskiemu

Za miłą współpracę, za punktualne i nieskomplikowane wykonanie zleceń potrzeb poligraficznych naszej fundacji.

Krzysztofowi Przybylskiemu

Naszemu informatykowi za nieodpłatne udzielanie cennych uwag i pomocy kiedy tylko jest potrzebna.  

Dr Agnieszce Andruszkiewicz

Za serdeczność i ułatwianie fundacji nawiązywania ważnych kontaktów umożliwiających popularyzację naszej działalności. promocjapapieru.wordpress.com

Dr Jarosław Sokołowski

Podobnie jak Pani Agnieszce za ułatwienie nawiązywanie kontaktów umożliwiających informowanie o działalności naszej fundacji i jej celach założycielskich. Dziękujemy za serdeczne zaangażowanie.

Senatorowi Ryszardowi Bonisławskiemu

Za mądrość i życzliwość słowa, za życzliwość czynu, za bycie przyjacielem naszej Fundacji.

Małgorzacie Janiak

Za gotowość podejmowania różnych wyzwań i gotowość czynu we współpracy z nasza fundacją, szczególnie za współorganizację Światowego Dnia Lalki.

Milenie Jurkiewicz

Za serdeczne zaangażowanie, za kulturalną serdeczną uczynność dla innych.

Arturowi Kowalskiemu

Dziękujemy szczególnie za bezinteresowne uczestnictwo w realizacji projektu placu zabaw na terenie Domu Dziecka i bezpłatne dostarczenie wszystkich elementów ogrodzenia, aby maluchy mogły czuć się nie tylko dobrze ale i bezpiecznie.

www.profmetkol.pl

Łukaszowi Krokockiemu

I jego załodze wielkie dzięki za bezpłatne, wzorowe i profesjonalne wykonawstwo w realizacji projektu placu zabaw w Domu Dziecka w Łodzi

www.dylbud.pl

Magdalenie i Łukaszowi Frątczak

Za wyrozumienie i życzliwość, za spontaniczne wzięcie udziału zaspakajania potrzeb dzieci Domu Dziecka.

Agnieszce Sośnickiej i Karolinie Dziedzic

z Hufca Brzeziny, Próbnej Drużyny Starszoharcerskiej ?Perły? za energię i wielkie zaangażowanie w bezpłatnym przeprowadzaniu warsztatów dla dzieci w udzielaniu Pierwszej Pomocy i za chęć działania na rzecz integracji. Za naukę poprzez zabawę.

Prof. Włodzimierz Cygan

Dziękujemy Panu Profesorowi za życzliwość, wyrozumienie i sympatię. Dziękujemy i cieszymy się, że jest naszym przyjacielem. Dziękujemy również za finansowe wsparcie projektu remontu pomieszczeń w Domu Dziecka koło Łodzi.

http://www.cyganart.com/

Agnieszka Kłosiewicz

Za jej ogromną serdeczność i empatię. Za chęć niesienia pomocy i po prostu za jej dobre serce.

Dr Joannie Bednarskiej

Za mnóstwo pozytywnej energii i beziteresowną pomoc przy realizacji projektu montażu klimatyzatorów w Szpitalu Onkologicznym, szczególnie za pomoc w dokonaniu wszelkich wymaganych z tym formalności.

Za to, że ma dla naszej Fundacji zawsze otwarte drzwi…

Dr Michael Stephan Kornau

Za chęć współpracy oraz za umożliwienie nawiązywania kontaktów z jednostkami działającymi charytatywnie na terenie Niemiec. Dr Kornau to prawdziwy przyjaciel. Dziękujemy.

Katarzyna Ziomek-Sobór

Nauczyciel języka angielskiego. Zaraz z początkiem roku szkolnego poświęca raz w tygodniu swój czas dzieciom w Domu Dziecka koło Łodzi. Odrabia z nimi lekcje, tłumaczy i przygotowuje do klasówek i po prostu tam z nimi jest. Dziękujemy najserdeczniej.

Małgorzata Różańska

Nauczyciel matematyki. Od miesięcy regularnie udziela dodatkowych, nieodpłatnych lekcji w pobliskim Domu Dziecka. Za systematyczność, wytrwałość oraz serdeczne zaangażowanie najuprzejmiej dziękujemy.

Magdalena Datta

Dyrektor Zespołu Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Łodzi to solidny, szczery, niezawodny partner i przyjaciel naszej fundacji. Serdecznie dziękujemy.

Aneta Dalbiak

Pani Dyrektor Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi bardzo dziękujemy za zaufanie i serdeczność. Szczególnie uprzejmie dziękujemy za przydzielenie nam podczas wizyty dzieci z Domu Dziecka osoby oprowadzającej po wystawach.

Dziękujemy za okazaną nam pomoc.

Dr Wojciech Niewiarowski

Łódzkiemu marszandowi dziękujemy za przychylność i szczerość słowa i za to, że z pierwszym dniem istnienia naszej fundacji jest jej przyjacielem.

 

Piotr Szmidt

Właścicielowi Drukarni CUK dziękujemy za profesjonalizm, niezawodność w działaniu i po prostu ludzką dobroć. Serdecznie dziękujemy za miłą współpracę z naszą Fundacją.

www.drukarniacuk.pl